FOTOGRAFIA ŚLUBNA

Artysta, którego wybierzecie musi zatrzymać na fotografiach ten najważniejszy dzień w Waszym życiu – dzień, w którym rozpoczniecie nową, wspólną drogę. Moją pracą uchwycę niepowtarzalny klimat tego dnia i towarzyszące mu emocje, abyście na każdym etapie Waszego życia mogli przywracać związane z nim wspaniałe wspomnienia.
Ogromną satysfakcję sprawia mi dokumentowanie szczęścia, ciepła otaczających Was bliskich i magii towarzyszącej temu wydarzeniu.
W dniu ślubu będę Wam towarzyszył na każdym kroku, jednak w trosce o Wasz komfort, będę się starał byście nie odczuli mojej obecności.

W mojej ofercie znajdziecie:
-Sesja narzeczeńska
-Sesja ślubna
-Reportaż z przygotowań i Błogosławieństwa
-Reportaż ceremonii ślubnej
-Reportaż przyjęcia weselnego
-Zdjęcia po obróbce cyfrowej od 250 szt. (zapis fotografii na nośniku DVD, lub PenDrive)
-Zdjęcia po podstawowej obróbce do 500 szt.
-Fotografie wydrukowane od 30 szt. (rozmiar oraz rodzaj papieru do wyboru)
-Fotoalbum
-Galeria internetowa
-oraz inne możliwości (albumy, fotoksiążki itp.)

Serdecznie zapraszam do kontaktu oraz zapoznania się z moją oferta. W przypadku spotkania osobistego przedstawię również próbki zdjęć drukowanych, albumów itp.
Na terenie Warszawy i okolic (do 50km) nie pobieram dodatkowych opłat za dojazd. Każdą inną ewentualność ustalamy indywidualnie.

W związku z ograniczeniami w możliwości prezentowania w sieci zdjęć bez zgody osób na nich występujących zapraszam Państwa na niezobowiązującą kawę przy której będziecie mogli obejrzeć pełne reportaże i prezentacje.

« Cofnij